logo  
   

 


 

TehnoloģijaIzcila ražošanas vieta


 Thalion rūpniecība atrodas  Francijā - Bretaņā, Iroise jūras biosfērā, kas ir ietverts UNESCO rezervātā. Mer d'Iroise jūra ir daļa no Atlantijas okeāna.

Šis krasta posmu regulāri apskalo spēcīgas straumes. Šī piekraste tiek uzskatīta par ļoti bagātu ar savu bioloģisko daudzveidību, un ir daļa UNESCO biosfēras rezervāta kopš 1988.

 Unikāla tehnoloģija


Unikālā aļģu ieguves tehnika ražošanas apstrāde, kas notiek 24 stundu laikā, izmantojot lielāko žāvētāju Eiropā, kas ļauj mums saglabāt visus vērtīgos materiālus, kas pēc tam tiek izmantoti mūsu laboratorijas sagatavotajās kosmētikas formulās.

 

 

 

 

 Efektīvi produkti


Mūsu produkti tiek sagatavoti ciešā sadarbībā ar pētniecības laboratorijām, pētniecības partneriem un prestižiem talasoterapijas centriem. Tas palīdz izgatavot maksimāli efektīvus produktus jūras dzīļu bagātības. Jūras ūdens un jūraszāles ir pilnīgā harmonijā ar mūsu ādu un organismu. Minerālvielas un jūras mikroelementi nodrošina osmozi un aktīvu skābekļa piegādi. Šī ievērojamā radniecība uztur dinamisku līdzsvaru ādā un sniedz visu svarīgos mikroelementus, lai atgūt veselīgu ādu. Pateicoties tās unikālo pārstrādes metodēm un ieguvei, laboratorija THALION nodrošina visas aktīvās sastāvdaļas, ko sniedz jūras dzīļu bagātība

 


THALION labaratorijas izstrāsātie kompleksi:
 
• Océosomes
Mikrosfērās iekapsulētas jūras aktīvi, kas penetrē ādas šūnās, nodrošinot labāku efektivitāti.
 
• Thalasso Oligo
Koncentrāts no jūras ūdens pulveris, kas ir maksimāli atsāļots, taču saglabājot visus ūdens aktīvos komponentus, bagāts ar magniju, minerālvielām un jūras mikroelementiem, atjauno un atveseļo ādu un organismu.
 
• Thalisource
Koncentrēti polisaharīdi un oligosaharīdi no brūnaļģēm, kas rada reālau  aizsardzības tīklu ādai, nomierina ādu un nodrošina izcilu mitrināšanu.
 
• Oligosource
Koncentrēts karaginānu aktīvs, kam ir divējāda funkcija nomierina un pretnovecošanās funkcija, stimulējot kolagēna sintēzi.
 
• Sébosomes
Vektori aļģu ekstrakti, kas īpaši izstrādāti, lai normalizētu sebumu un atgūtu veselīgu ādu.
 
• Aļģes koncentrāts Lamināras
Ultra-koncentrēts ekstrakts no 100% dabīgs jūraszāles, ar nepārspējamu smiegumu organisma remineralizācijā un silueta veidošanā. 

 

 

 

 

 

 


Designed by foot Created byfobx fobx.lv faceboottweet