logo  
   

 


 

 

 

 

Sejas ādas kopšana


 

 

Algolift ādas atjaunošnai


THALION ir izstrādājis īpašu konceptu individuālai sejas atjaunošanai sākot no 25 gadu vecuma. Visi Algolift produkti satur – Hialuronskābi, kas dabiski ietverta ādas sastāvā, tā palīdz saglabāt mitrumu un ādas tvirtumu, stimulējot šūnu reģenerāciju un kolagēna sintēzi, ar zemu molekulāro sastāvu, tās spēj dziļi iekļūt ādas dziļākajos slāņos; Sarkanās aļģes, kas ir bagātas ar aminoskābēm, kas ir iesaistītas procesā šūnu vielmaiņā un sintēze, bagātas ar C vitamīnu, uzlabo mikrocirkulāciju un apgādā ādu ar skābekli, vienlaicīgi uzturot normālu ūdens daudzumu ādā; Escīnu kas iegūts no kastaņu augļu sēklām un ir bagāts ar saponīnu, kas uzlabo mikrocirkulāciju, aizsargā kapilāru sienas samazina to caurlaidību un ir antioksidants, kā arī  palīdz mazināt pietūkumu, iekaisumu, palielināt vēnu tonusu. Un daudz citu aktīvo sastāvdaļu, kas ir nepieciešamas ādas atjaunošanai, izlīdzināšanai, aizsardzībai.
Mainoties ādai ar gadiem tai ir nepiecišamas īpašas rūres par katru dzīves brīdi. THALION piedāvā Jūsu ādai piemērotu kopšanu:

Agolift Inital – Ādas svaigumam no 25 +alRadiance sejas krēms
THV 110


Atjaunojošs sejas krēms ar vitamīniem (A, E, B5) un Jūras ekstraktiem, kas novērš pirmās novecošanās pazīmes, mineralizē ādu, baro, mitrina un mīkstina, sniedzot ādai mirdzumu. Lieto no rītiem un vakaros uz attīrītas sejas ādas, ieteicams lietot kopā ar Vitamīnu kompleksu.

 


al1Enerģizējošs vitamīnu komplekss
THV111


Spēcīgs kokteilis ar vitamīniem, minerālvielām un mikroelementus uzlabo ādas vitalitāti, lādiņš nogurušai ādai. Lieto
no rītiem un vakaros uz attīrītas sejas ādas, ieteicams lietot kopā ar Radianc krēmu.


 

 

Algolift Expert – Ādas atjaunošana no 35 +al2Atjaunojošs sejas krēms Smoothing
THV120


Sejas krēms ādas atjaunošanai no 35 gadu vecuma. Bagātināts ar jūras augu ekstraktiem, un vitamīnu E, kofeīnu. Krēms atjauno ādas struktūru, izlīdzina krunciņas, atjauno elastību. Lieto no rītiem un vakaros, ieteicams lietot kopā ar Atjaunojošo serumu Age Defenece.

 


121Reģenerējošs nakts sejas krēms
Firmeness THV 121

Nakts sejas krēms ādas atjaunošanai no augu ekstraktiem, un vitamīnu E, A, hialuronskābi. Krēms atjauno ādas struktūru, izlīdzina krunciņas, atjauno elastību. Lieto no rītiem un vakaros, ieteicams lietot kopā ar Atjaunojošo serumu Age Defenece.

 al4Atjaunojošs serums
Age DefenceTHV 122


Atjaunojošs serums ar trīskāršu iedarbību – atjauno, izlīdzina, un paceļ ādu, piedod vitalitāti. Sastāvā ietilpstošās brūnaļģes atjauno, mineralizē, kofeīns uzlabo mikrocirkulāciju kapilāros piedodot vitalitāti ādai. Lieto rītos un vakaros pirms sejas krēma.

 

 

 


Algolift Perfect – Reģenerējošā sērija no 45 +
al5Atjaunojošs sejas krēms Iluminator
TVH130


Sejas krēms ar intensīvu reģenerējošu iedarbību, ādai ar izteiktām krunciņām un atonisku. Hialuronskābe dziļi mitrina un tonizē, zilās spirulinas aļģes mineralizē un reģenerēs sagurušu un novecojušu ādu. Lietot no rītiem uz attīrītas sejas ādas virs seruma Rejuvenator.

 


al7Atjaunojošs nakts krēms
THV 131


Atjaunojošs nakts krēms ar intensīvu reģenerējošu iedarbību, ādai ar izteiktām krunciņām un atonisku ādu. Hialuronskābe dziļi mitrina un tonizē, zilās spirulinas aļģes mineralizē un reģenerēs sagurušu un novecojušu ādu. Lietot no rītiem uz attīrītas sejas ādas virs seruma Rejuvenator.

 


al8Atjaunojošs serums Rejuvenator
THV 132


Atjaunojošs serums ar intensīvu reģenerējošu iedarbību. Bagātināts ar jūras aļģu ekstraktiem (spirulinu, thalaso oligo), hialuronskābi, enzīmiem un vitamīnu B5. Serums atjauno ādu, izlīdzina krunciņas un izceļ sejas ovālu. Lieto no rīta un vakarā uz sejas, kakla un dekoltē zem  krēma.

 

 

 


Algolift Global – Īpaši sejas ādas kopšanas produktial9Aizsargājošs sejas krēms ar SPF 15
THV 140


Aizsargkrēms visiem ādas tipiem ar SPF 15. Aizsargā ādu no foto- novecošanas un uzlabo ādas elastību, bagātina ādu ar skābekli. Lieto no rītiem uz attīrītas sejas ādas vai virs seruma Age Defenece.

 


al10Formējošs sejas serums
THV 141


Serums atoniskai sejas ādai, ādai ar nepietiekamu elastību. Atjauno sejas un kakla, dekoltē elastību, paceļ „noslīdējušus” sejas vaibstus, veidojot sejas ovālu. Laminaria uzlabo šūnu metabolisku, īves un zirgkastaņa ekstrakti uzlabo šūnu membrānu formu, panākot ādas tvirtumu. Lieto rītos un vakaros uz attīrītas sejas ādas, zem sejas krēma.

 


al11Sejas ovālu veidojoša maska
THM 142


Sejas maska ar liftinga rezultātu. Bagātināta ar zilaļģu ekstraktu kas mineralizē un atjauno ādas struktūru, sniedzot sejai svaigumu un mirdzumu, tonizējot un reģenerējot. Lieto 2 – 3 reizes nedēļā uz 10 min, var lietot ļoti plānā kārtiņā kā make – up bāzi, kosmētikas noturībai.

  

   
 

 

     
 

 

     


Designed by foot Created byfobx fobx.lv faceboottweet