logo  
   

 


 

 

 

 

Sejas ādas kopšana


 

 


 

thaIntensīvi mitrinošs gēls
THV 060 50 ml


Mitrinošs gēls normālai un taukainai sejas ādai. Produkts nav taukains un neatstāj uz ādas spīdīgu kārtiņu. Sastāvā esošais brūnaļģu ekstrakts dziļi mitrina ādu. Lieto rītos un vakaros uz attīrītas sejas ādas.. 

 tha2Mitrinošs krēms
THV 061 50 ml


Krēms dehidratētai sejas ādai. Sastāvā esošās Thalisource koncentrēts ar polisaharīdu un oligosaharīdu no brūnas aļģes rada aizsargkārtu dabīgajam ādas mitruma līmenim. Lieto rītos un vakaros uz attīrītas sejas ādas.

 tha3Mitrinošs/barojošs krēms
THV 062 50 ml


Krēms dehidratētai, sausai sejas ādai. Sastāvā esošās Thalisource koncentrēts ar polisaharīdu un oligosaharīdu no brūnas aļģes rada aizsargkārtu dabīgajam ādas mitruma līmenim. Lieto rītos un vakaros uz attīrītas sejas ādas.

 tha4Barojošs krēms
THV 063 50 ml


Krēms izteikti sausai sejas ādai un piemērots lietošanai vēsos apstākļos (ziema, rudens). Nodrošina lipīdu aizsargbarjeru uz ādas un rada aizsargkārtu dabīgajam ādas mitruma līmenim. Lieto rītos un vakaros uz attīrītas sejas ādas.

 tha5Mitrinoša sejas maska
THV 064 50 ml


Maska īpaši ieteicama dehidratētai un devitalizētai ādai,  krēmveida maska ​​ir īstas mitruma lādiņš ādai. Maska dziļi mitrina, atjauno ādas elastību sniedzot svaiguma sajūtu un mirdzuma efektu. Lieto 2 - 3 nedēļā uz attīrītas sejas ādas uz 10 min.

 

 tha5Maska sausai sejas ādai
THV 065 50 ml


Maska sausai sejas ādai lai atgūtu ādas komfortu un mitruma līmeni. Īsts glābiņš sausai, jutīgai un kuperozai sejas ādai lai maksimāli atjaunotu ādas komforta sajūtu. Lieto 2 - 3 nedēļā uz attīrītas sejas ādas uz 10 min


 

 
   
 

 

     
         

 


Designed by foot Created byfobx fobx.lv faceboottweet