logo  
   

 


 

 

 

 

Sejas ādas kopšana


sejaskopsana

 

 

Produkti ādas attīrīšanai


Pirmais un nozīmīgākais solis veselai un skaistai ādai ir rūpīga attīrīšana. Izvēloties īpaši Jums piemērotus attīrošos produktus, Jūs maksimāli varat palīdzēt veselīgas ādas iegūšanai.


Thalisource sausai, dehidratētai sejas ādai.


Thalisource komplekss satur polisaharīdus un oligosaharīdus no brūnām aļģēm. Komplekss veido elastīgu aizsargkārtu  ādas virsmai radot mitrinošu efektu. Jūsu ādas spožumam!


Oligocontur produkti acu ādas kopšanai


Īpaši izstrādāts produktu klāsts maigām rūpēm par delikāto ādu ap acu kontūrām. Produkti atjaunos, izlīdzinās, novērsīs tūsku un tumšos lokus. Skaistām un mirdzošām acīm!


Thaliswihite ādas mirdzumam


Jaunums no 2014 gada! Īpāši izstrādāta produktu līnija kas apkopo sevī jūras augu aktīvās sastāvdaļas ar jaunākās paaudzes sasniegumiem ādas kopšanā, lai izlīdzinātu ādas toni, cīnītos ar pigmenta plankumiem un atjaunotu ādas mirdzumu.


Algopur taukainas, kombinētas ādas kopšanai


Atbrīvojiet ādu no toksīniem un piesārņojuma normalizējot sebuma izdali. Algopur produkcija attīrīs, atsvaidzinās, mitrinās un normalizēs Jūsu ādu. Atjaunot ādas mirdzumu no dienas uz dienu.Oligozen komplekss mazina kairinātas un jutīgas ādas jutību. Produkti nodrošina maigas rūpes un komfortu Jūsu ādai. Lai āda rastu  skaistumu un mieru.Agolift Inital – Ādas svaigumam no 25 +
Algolift Expert – Ādas atjaunošana no 35 +
Algolift Perfect – Reģenerējošā sērija no 45 +FOR MEN produktu klāsts piedāvā 3 produktus īpaši izstrādāts vīriešu ādas kopšanai, lai maksimāli vienkāršotu ādas kopšanu un efektīvi sasniedzot rezūltātus.
 

     
 

 

     
 

 

     

 

 

 

 

 


Designed by foot Created byfobx fobx.lv faceboottweet