logo  
   

 


 

 

Ādas skaistumam


Sejas procedūras īpašām rūpēm par Jūsu ādu atbilstoši ādas nepieciešamībai, sejas ādas tipam un stāvoklim.

 

Skaistuma atklāsme sejas      30 minEkspress procedūra ādas mitrināšanai un svaigumam, āda kļūst tīrāka, svaigāka un mirdzoša. Procedūrā ietilpst ādas attīrīšana, skrubis – maska, masāža ar mitrinošo sejas masku, ādas mitrināšana.

 

 

 

 

 

 

 

Absolūtā ādas mitrināšana         1 h


Procedūra sausai un dehidratētai sejas ādai, kā arī profilaktiska procedūra taukainai/normālai sejas ādai. Produktu sastāvā ietilpst hialuronskābe, kas dabiski ietverta ādas sastāvā, tā palīdz saglabāt mitrumu un tvirtumu ādā, stimulējot šūnu atjaunošanos un kolagēna sintēzi. Ar zemu molekulāro svaru, tas spēj dziļi iekļūt ādas dziļākajos slāņos. Procedūra nodrošina dziļu ādas mitrināšanu, atjaunojot ādas mirdzumu un izlīdzina sejas toni piešķirot ādai svaigumu. Procedūrā ietilpst ādas attīrīšana, skrubis, masāža, maska, galvas masāža, ādas mitrināšana.

 

Ādas komfortam    1 hProcedūra jūtīgai, kairinātai sejas ādai. Procedūra nodrošina dziļu ādas mitrināšanu pateicoties hialuronskābei, kas dabiski ietverta ādas sastāvā, tā palīdz saglabāt mitrumu un tvirtumu ādā, stimulējot šūnu atjaunošanos un kolagēna sintēzi. Ar zemu molekulāro svaru, tas spēj dziļi iekļūt ādas dziļākajos slāņos. Maska ietver sevī īpaši izstrādātu Sensetive sistem, kas ierobežo jūtīgumu, lai pakāpeniski samazinātu ādas jūtīgumu uz ārējiem kairinātājiem, un Hidrofīlo lakricas ekstraktu, kas nodrošina tūlītēju un ilgstošu nomierinošu efektu. Procedūrā ietilpst ādas attīrīšana, skrubis, masāža, maska, galvas masāža, ādas mitrināšana.

 

 

 

 

Tīrai sejas ādai      1 h


Procedūra taukainai/piesārņotai sejas ādai. Procedūra nodrošina sejas ādas attīrīšanu, toņa izlīdzināšanu un sebuma līmeņa normalizēšanu, ko nodrošina komplekss no jūras augu skābēm(AHA). Jūras augu/aļģu skābes ir mazāk kairinošas nekā augļskābēm, jūras AHA palīdz uzlabot biomehānisko ādas šūnu apmaiņu un atjaunošanos un nodrošina šūnu dziļu mitrināšanu, veic pīlingu un atjauno ādu. Procedūrā ietilpst ādas attīrīšana, skrubis, masāža, maska, galvas masāža, ādas mitrināšana.

Procedūra satur alfa-hidroksi skābes (AHA), kas var palielināt ādas jutību, it īpaši, ja uzturas pēc procedūras saules gaismā, katigoriski pirms un pēc ir aizliegts sauļoties.

 

Nomierinoša procedūra jūtīgai sejas ādai     1 hProcedūra īpaši jūtīgai, kairinātai sejas ādai ar tendenci uz eritēmu – apsārtumu. Procedūra tūlītēji nomierina kaitinātu un apsārtušu sejas ādu, ko nodrošina koncentrēts oligosaharīdu komlekss, kas pasargā ādu no iekaisumiem, veicina dzīšanas procesus un dziļi nomierina ādu. Procedūrā ietilpst ādas attīrīšana, skrubis, masāža, maska, galvas masāža, ādas mitrināšana.

 

  

 

 

 

 

 


Designed by foot Created byfobx fobx.lv faceboottweet