logo  
   

 


 

Ādas svaigumam


Dienām ejot āda zaudē savu svaigumu un mirdzumu. Procedūru kopums ļaus Jūsu ādai atgūt tūlītēju spožumu un ādas virskārtas atjaunošanos ar vizuālu efektu.

Procedūras ar THALION kosmētiku ir iespējams izbaudīt Saulkrastos un Rīgā.

Rīgā:
Grebenšķikova ielā 1, VC 4 Diagnostikas centrā, 3. Stāvā, 303. kabinetā.
Saulkrastos:
Ainažu ielā 34,  1. Stavā
Pieteikties uz procedūrām +371 28 64 55 88

Piedāvājam:
Sejas procedūras:
Acu ādas mirdzumam     
Procedūra sejas ādas kopšanai  
Mehāniskā sejas tīrīšana   
Absolūtā ādas mitrināšana        
Procedūra jūtīgai sejas ādai        
Procedūra tīrai sejas ādai     
Procedūra ādas komfortam
Skābekļa kokteilis sejas ādai    
Absolute lift    atjaunojoša sejas procedūra     
Ķīmiskais pīlings

Ķermeņa procedūras:
Procedūra muguras relaksācijai  
Mehāniskā muguras tīrīšana   
Jūras minerālu terapija   
Ķermeņa slaidumam   
Zviedru masāža
Aromterapijas masāža
Medus masāža

 

 

Vīriešu pasaule:
Sejas procedūra vīriešu ādai
Muguras relaksācijai
Zviedru masāža
Vaksācija:
Kāju, roku, padušu, sejas, bikini.
Uzaču korekcija                                                                                                            
Jaunums:
Skropstu pieaudzēšana!


 

Skābekļa koktēlis sejas ādai     1 hProcedūra visiem ādas tipiem, kas nodrošina dziļu ādas bagātināšanua ar skābekli pateicoties dižskābarža pumpura ekstraktam, kas palielina skābekļa patēriņu šūnās par 71% un izlīdzina ādu un grumbas samazinās par 10%. Kā arī nātrija jūras ūdens koncentrāts, kas nodrošina ādu un ķermeni ar bagātīgu minerālvielu un mikroelementu daudzumu, nodrošinot reģenerējošu efektu caur stimulāciju šūnu vielmaiņā, veicina ādas šūnu atjaunošanos un uzlabo ādas toni. Procedūrā ietilpst ādas attīrīšana, skrubis, masāža, plastificējošā maska, galvas masāža, ādas mitrināšana.

 

Absolute lift    1 h


Procedūra visiem ādas tipiem, kas ietver sevī unikālu masku – putas ar patentētu Thalion Skin Repulp kompleksu, kas stimulē biosintēzi kolagēna šķiedrās, stiprina ādas struktūru un tonusu audos. Šis komplekss darbojas kā enerģijas pastiprinātājs ādā. Palielina enerģijas rezerves šūnas, un hialuronskābei, kas dabiski ietverta ādas sastāvā, tā palīdz saglabāt mitrumu un tvirtumu ādā, stimulējot šūnu atjaunošanos un kolagēna sintēzi. Ar zemu molekulāro svaru, tas spēj dziļi iekļūt ādas dziļākajos slāņos. Procedūrā ietilpst ādas attīrīšana, skrubis, masāža, maska - putas, galvas masāža, ādas mitrināšana.

 

Hidrolift atjaunojoša sejas procedūra 1.5 hProcedūra sejas ādas tonusa atjaunošanai un ādas reģinerācijai. Plašais produktu pielietojums un 2 maskas nodrošina dziļu ādas mitrināšanu, bagātināšanu ar skābekli un uzlano audu elastību atbalstot elastīna šķiedras. Procedūrā ietilpst ādas attīrīšana, skrubis – maska, spirulinas aļģu maska,masāža, plastificējošā maska, galvas masāža, roku masāža, ādas mitrināšana.

 

Ādas elastībai 1,5 h


Procedūra sejas ādas tonusa atjaunošanai un ādas elastības veicināšanai. Procedūrā pieloto 2 veidu maskas, maska ar spirulīnu no zilām mikro aļģēm kas bagātas ar pro-vitamīnu (beta karotīnu), uzlabs elastību, atbalsta audus un pastiprina dabisko ādas aizsardzību. Maska Algoplaste Firming nodrošina mikrocirkulaciju audos kas veicina dziļu ādas mitrināšanu, elastību un tonusu. Procedūrā ietilpst ādas attīrīšana, skrubis – maska, spirulinas aļģu maska,masāža, plastificējošā maska, galvas masāža, roku masāža, ādas mitrināšana.

 

Perfektai ādas atjaunošanai 1,5 hProcedūra sejas ādas atjaunošanai ar tūlītēju rezūltātu. Piemeklētais produktu klāsts satur kompleksu no jūras augu skābēm(AHA). Jūras augu/aļģu skābes ir mazāk kairinošas nekā augļskābēm, jūras AHA palīdz uzlabot biomehānisko ādas šūnu apmaiņu un atjaunošanos un veicina dziļu šūnu mitrināšanu, veic pīlingu un atjauno ādu. Kā arī 2 veidu maskas – masku tonusam, ar jūras kolegēnu kurš satur augstā koncentraciju olbaltumvielas, kas atjauno saistaudus. Nodrošina labvēlīgu vidi šūnu attīstībai un ilgstošu darbību uz šūnu reģenerāciju. Maska Youthfull Radianc nodrošina mikrocirkulaciju audos kas veicina dziļu ādas mitrināšanu, elastību un tonusu. Procedūrā ietilpst ādas attīrīšana, skrubis – maska, spirulinas aļģu maska,masāža, plastificējošā maska, galvas masāža, roku masāža, ādas mitrināšana.

Procedūra satur alfa-hidroksi skābes (AHA), kas var palielināt ādas jutību, it īpaši, ja uzturas pēc procedūras saules gaismā, katigoriski pirms un pēc ir aizliegts sauļoties. 

 

 

 

 

 


Designed by foot Created byfobx fobx.lv faceboottweet