logo  
   

 


 

Filozofija


Jūra - dzīvības avots


      Jūra -  ir neizsmeļams dabas bagātības avots, kas iedvesmo un aizrauj mūs. Jūra simbolizē tīrību, brīvību un autentiskumu. Kopš ir atklāts, ka okeāns spēj sniegt cilvēkiem unikālas bioloģiskas bagātības, kas ir ļoti svarīgas organisma normālai funkcijai un ādas veselībai THALION ir izstrādājis un patentējis saudzīgu jūras ūdenszāļu apstrādi lai saglabātos visi minerāli, mikroelementi, vitamīni un aminoskābes, kas tik ļoti ir nepieciešamas nornālai organisma funkcijai.


Bioloģiskā lauksaimniecība.http://www.thalion.lt/files/laboratorypage/image/8/vystymas.jpg Desmit gadu pastāvēšanas laikā Thalion ir  kļuvis par līderi savā jomā, kas ir vienīgais jūras kosmētikas ražotājs, kas pārrauga  aļģu pilnīgu apstrādi - no novākšanas līdz gatavajiem kosmētikas produktiem.
THALION rūpniecība atrodas Francijā, Bretaņas piekrastē, kas ir iekļauta pasaules biosfēras rezervātos UNESKO fonda ietvaros. Apstrādes process sākas no svaigu ūdenszāļu ievākšanas videi draudzībā veidā, katru reizi sazinoties un saņemot atļauju no UNESCO, tad apstrādājot un žāvējot īpašā patentētā procesā ar zemu temperatūru, kas ilgst 24 h, lai saglabātos visas tik ļoti svarīgās un aktīvām vielām bagātās izejvielas. THALION apstrādes tehnoloģija ir novērtēta un godalgota kā Bioloģiskā Lauksaimniecība Francijā.
Thalion galvenais mērķis - nodrošināt visefektīvāko ārstēšanu un kosmētikas produktus, izmantojot vispiemērotākās un svaigākās jūras aļģes, kas nodrošina aktīvās sastāvdaļas augstā koncentrācijā. 

 

 

 

 

 


Designed by foot Created byfobx fobx.lv faceboottweet