logo  
   

 


 

 

Augi


 

Jūras fenhelis (Chrithmum maritimum)


Jūras fenhelis (Chrithmum maritimum) - sastopami Ziemeļeiropā. Auga stumblājs ir zaļi - zila krāsa, ar dzeltenīgiem ziediem, kas pēc tam izaugt par lielām, apaļām sēklām. Šis augs ir labi pazīstams dēļ savām vērtīgajām īpašībām. Tas ir bagāta ar C vitamīnu, ēteriskām eļļām, mikroelementiem un minerālvielām.

Senie ceļotāji izmantoja šo augu kā vērtīgu uztura bagātinātāju garajiem braucieniem. Daži avoti norāda, ka stumblājs ir izmantots kā diurētiķis, kā arī satur spēcīgas antiseptiskas ēteriskās eļļas.

THALION kosmētikā jūras fenheli izmanto detoksikācijai, remineralizācijai, kā antiseptiķi un imunitāti stimulējošs līdzekli. Snied ādai mirdzumu, tonizē un svelk paplašinātas poras.

 

 

Lapsaste  (Helichrysum italicum)

Lapsaste  (Helichrysum italicum) aug gandrīz visā pasaulē, bet pārsvarā atrodami Francijas rietumos. Augam ir apmēram 600 sugas. Šis augs ir raksturīgs ar sudrabaini pelēkām lapām, kas ir bagātas ar ēteriskajām eļļām. Vasarā zied ar dzelteniem ziediem.

 Lapsaste ir daudz anti-novecošanās sastāvdaļas. Šis zieds ir īpašs ar tā dziedinošajām īpašībām, antibakteriāls, samazina grumbas, stimulē un atjauno šūnas. Smarža uzlabo garastāvokli. Augs palielina dabisko kolagēna sintēzi ādas šūnāsdolore magna aliqua. 

 

 

 

 

 

 


Designed by foot Created byfobx fobx.lv faceboottweet